• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam czystą spółkę

Spotykasz się często z ogłoszeniami zamieszczonymi w Internecie typu "sprzedam czystą spółkę"? Zastanawiasz się czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Jak najbardziej! Każdy przecież chciałby zaoszczędzić czas i zająć się bardziej wartościowymi rzeczami niż stanie w kolejkach urzędowych. Jak wiadomo nikt też nie lubi formalności, więc ich pominięcie to naprawdę duża ulga.

Rozwiązanie "sprzedam czystą spółkę" zapewnia obie te rzeczy. Dodatkowo pozwala Ci nabyć gotowy podmiot gospodarczy, który przeszedł już proces rejestracji i został wyposażony w numery NIP i REGON. Można więc rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w ciągu dwóch dni- po dokonaniu jedynie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jesteś już przekonany co do wybrania takiego wariantu? Skoro więc trafiłeś na tę stronę, może wybierzesz ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, dokonaj alternatywnego wyboru i rozpocznij własny biznes! Zachęcamy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł