• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółki z otwartym kontem bankowym

Czy słyszeli Państwo o nowym rozwiązaniu kierowanym do przedsiębiorców, którym są spółki z otwartym kontem bankowym? Mimo, iż rozwiązanie to pojawiło się już jakiś czas temu, wciąż trwają debaty na temat tego czy faktycznie jest ono takie korzystne dla przedsiębiorców.

Z naszego punktu widzenia bardzo ciężko to ocenić, ponieważ w swojej pracy trafiamy zarówno na osoby, które cały proces i wszelkie ewentualne formalności wolą zlecić firmie zewnętrznej, która zajmie się wszystkim w ich imieniu, jak również osoby, które zdecydowanie chcą cały proces rejestracyjny mieć pod kontrolą, aby na każdym etapie zakładania ich spółki mieć możliwość dokonania zmian.

Jest to z pewnością również kwestia tego, jakim czasem dysponuje potencjalny przedsiębiorca. Jeśli Państwu się nie spieszy, termin rozpoczęcia działalności nie jest tutaj priorytetem, a chcą mieć Państw wgląd w dokumenty na każdym etapie zakładania spółki, wówczas jak najbardziej dobrym rozwiązaniem okaże się przejście przez tradycyjny proces rejestracji spółki. Z kolei jeśli zależy Państwu na czasie i uniknięciu wszelkich formalności, zdecydowanie polecamy spółki z otwartym kontem bankowym.

W razie pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00