• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółki z o.o. pod dotacje na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Nic zatem dziwnego, że to do nich została zwrócona większość dotacji unijnych.
Przedsiębiorcy decydujący się na udział w określonym działaniu bardzo często postanawiają to w momencie trwania naborów bądź tuż przed ich rozpoczęciem. W większości przypadków mogą mieć oni zbyt mało czasu aby założyć nową spółkę. Tradycyjna rejestracja spółki trwa nawet 2 miesiące dodatkowo wymaga uzupełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich w poszczególnych urzędach. Wszelkie błędy w poszczególnych dokumentach mogą jeszcze bardziej wydłużyć dany proces.

W pomocy takim jednostkom przychodzi nasza firma. Oferujemy spółki z o.o. pod dotacje na sprzedaż. Są to zupełnie nowe podmioty gospodarcze, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy. Rejestracja tej spółki została przeprowadzona tak aby spełniać wszystkie warunki, które narzuca organizator konkursu unijnego. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą usługą zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)