• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółki bez aktu notarialnego

Rejestracja spółki bez aktu notarialnego została zapewniona w roku 2012. Wówczas na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości została zamieszona platforma rejestracyjna umożliwiająca zdalną rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialności. Tym samym proces rejestracji został skrócony z miesiąca do zaledwie jednej doby.
Tradycyjna rejestracja spółki wymaga sporządzenia umowy spółki w formie aktu notarialnego, a następnie jej podpisanie w obecności notariusza. Rejestrując spółkę online program samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła do odpowiednich urzędów. Umowa opracowywana jest na podstawie ściśle określonego wzorca. Tym sposobem omijane są również koszty notarialne.

Rejestracja spółki bez aktu notarialnego zapewnia dokładnie taki sam podmiot, co rejestracja tradycyjna. Jedyną różnica jest fakt, iż samodzielna rejestracja pozwala wprowadzać szczególne założenia do umowy np. podział majątku bądź dopłatę do kapitału.

W razie problemów z rejestracją zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu zakładania działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)