• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w zamknięciu przedsiębiorstwa

Zakończenie działalności przedsiębiorstwa może mieć różne przyczyny. Zazwyczaj wiąże się z przynoszeniem przez firmę strat, chociaż zdarza się, że np. spółka jest rozwiązywana na mocy jej umowy założycielskiej, która przewiduje taką możliwość w pewnych okolicznościach.

Bez względu na przyczyny, całkowite zamknięcie działalności oznacza zawsze ogrom formalności do załatwienia. Podejmując taką decyzję, przedsiębiorca musi liczyć się chociażby z koniecznością wyrejestrowania działalności z KRS lub CEiDG (w zależności od rodzaju podmiotu gospodarczego). Oprócz tego konieczne jest powiadomienie Urzędu Skarbowego, uregulowanie wszystkich zobowiązań i należności oraz sporządzanie odpowiednich sprawozdań finansowych.

Właściciel firmy, który nie może poświęcić czasu na te wszystkie czynności, może zwrócić się o pomoc w zamknięciu przedsiębiorstwa. Jest ona świadczona przez niektóre doświadczone biura rachunkowe i kancelarie podatkowe, które zajmują się tego rodzaju działalnością na co dzień.

Jeżeli przedsiębiorca chciałby powierzyć formalną stronę likwidacji działalności profesjonalnemu zespołowi, który potrafi zająć się tym w najlepszy sposób, to nie ma na co czekać, zwłaszcza że ryzyko, jakie ponosi w takim przypadku jest niewielkie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł