• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w likwidacji spółki

Często zadawanym pytaniem przez przedsiębiorców jest czy proces likwidacji zgłoszony musi zostać do Krajowego Rejestru Sądowego. Niektórym osobom wydaje się, że wystarczy samo sporządzenie protokołu likwidacji.

Nie ma jednak możliwości, aby likwidacja spółki mogła się odbyć bez przeprowadzenia procesu likwidacyjnego. Służy on bowiem do zabezpieczenia wierzycieli spółki. Proces ten przejść musi więc przez wszystkie niezbędne etapy i być zgodny z prawem. W czasie trwania procesu likwidacji przedsiębiorca lub osoba upoważniona przeprowadza czynności likwidacyjne, które prowadzą do zakończenia bieżących interesów spółki, ściągnięcia wierzytelności, spłaty zobowiązań oraz upłynnienia majątku.

Cały proces likwidacji jest etapem końcowym funkcjonowania firmy, dlatego konieczne jest prawidłowe i kompleksowe dopełnienie wszelkich zadań. W tej fazie istnienia spółki dochodzi do uporządkowania jej spraw oraz doprowadzenia do końca wszelkich spraw firmy.

Jeżeli wydaje się Państwu, że potrzebna będzie pomoc w likwidacji spółki - zapraszamy do kontaktu, a pomożemy w przeprowadzeniu procedury likwidacyjnej firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł