• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w likwidacji przedsiębiorstwa

Decyzja o likwidacji przedsiębiorstwa nie jest zazwyczaj łatwa. Niestety, w przypadku niektórych firm, musi ona wcześniej lub później zapaść. Po podjęciu takiej decyzji, przedsiębiorca powinien zadbać o szereg czynności, które wiążą się z likwidacją firmy.

Niektóre biura i kancelarie oferują pomoc w likwidacji przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca zmuszony do zamknięcia swojej działalności może polegać na profesjonalnych radach osób, które dysponują wiedzą na ten temat. Nie można przeoczyć faktu, że proces likwidacji przedsiębiorstwa może być trudny dla właściciela, który angażował się w budowanie firmy od podstaw. Skorzystanie z usług specjalistów może znacznie ułatwić całą procedurę, a nawet oszczędzić wysiłku związanego z załatwianiem niektórych formalności.

Jeśli stoją Państwo przed wyzwaniem w postaci likwidacji przedsiębiorstwa, zapraszamy do kontaktu. Nasza firma może zaoferować profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu likwidacji działalności gospodarczej. Postaramy się zorganizować ją tak, aby była procesem możliwie komfortowym i korzystnym dla właściciela działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)