• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPołączenie spółek

Chcesz otworzyć swój własny biznes, ale boisz się o swój majątek osobisty? Pragniesz ograniczyć koszty opodatkowania w swojej firmie? Otóż nie ma dla Ciebie lepszego rozwiązania niż połączenie spółek: z o.o. i komandytowej.

Opcja ta jest bardzo korzystna. Spółka z o.o. pozwala zabezpieczyć majątek wspólników. Natomiast spółka komandytowa jest formą, która gwarantuje realne korzyści finansowe. W połączeniu tworzą one spółkę z o.o. komandytową - aktualnie jedną z najczęściej wybieranych form prawnych.

Połączenie spółek gwarantuje korzyści takie jak: niskie opodatkowanie, brak odpowiedzialności za zobowiązania spółki oraz dogodną reprezentacje. Niewątpliwie korzyścią płynącą z prowadzenia takiej spółki jest ograniczenie odpowiedzialności komplementariusza. Za zobowiązania spółki odpowiada on jedynie pomocniczo. W pierwszej kolejności za zobowiązania spółki z o.o. komandytowej odpowiedzialność ponosi spółka komandytowa. Jeżeli chodzi o tą ostatnią zaletę, to podmiotem uprawnionym do reprezentowania spółki z o.o. komandytowej jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to bardzo wygodna opcja.

Połączenie spółek następuje poprzez założenie spółki z o.o. w pierwszej kolejności, a następnie rejestrację spółki komandytowej.

Z racji obowiązku dokonania dwóch procesów rejestracji, warto powierzyć to zadanie doświadczonej firmie. Jest to gwarancja, że wszystkie formalności zostały prawidłowo wykonane. Jeżeli są Państwo zainteresowani - zachęcamy do skorzystania z naszej usługi połączenia spółek.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł