• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKwalifikowany podpis elektroniczny a wysyłanie sprawozdania finansowego

Od października 2018 roku sprawozdania finansowe można tworzyć tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Należy dostosować się do struktury logicznej określonej przez ministra finansów, opublikowanej na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Jaką zależność należy dostrzec w „kwalifikowany podpis elektroniczny a wysyłanie sprawozdania finansowego”? Po wprowadzeniu zmian obowiązkiem osób składających e-sprawozdania finansowe jest opatrzenie ich podpisem elektronicznym z certyfikatem kwalifikowanym. Bez posiadania e-podpisu lub zaufanego profilu e-PUAP nie uda się złożyć sprawozdania finansowego w wymaganej formie elektronicznej.

Warto zdecydować się na założenie podpisu elektronicznego z certyfikatem kwalifikowanym, ponieważ ułatwia on załatwianie spraw urzędowych oraz znacznie przyspiesza czas wysłania oraz dostarczenia dokumentu.

Specjaliści naszej Kancelarii oferuje pomoc w wyrobieniu, aktywacji oraz późniejszym odnowieniu e-podpisu kwalifikowanego. Załatwimy wszystkie formalności w imieniu Klienta, aby mógł on po kilku godzinach posługiwać się podpisem kwalifikowanym.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł