• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem

gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem

Wiele osób pyta nas o to czym gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem wyróżnia się na tle innych podmiotów i dlaczego to właśnie na tą jednostkę warto zwrócić szczególną uwagę.

Zakup gotowej spółki pozwala ominąć cały proces rejestracyjny to prawda, jednakże na tym kończą się jego zalety. Spółki stażowe dodatkowo mogą umocnić naszą pozycję na rynku już podczas stawiania na nim pierwszych kroków.
Dzieje się tak, gdyż spółki zarejestrowane pewien czas temu automatycznie obdarzane są większym zaufaniem niż zupełnie nowe podmioty. Dzięki temu mają nie tylko szanse na szybkie zdobycie grona odbiorców i kontrahentów, ale także i różnorodnego wsparcia finansowego zarówno w formie pożyczek, jak i dotacji.
Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w początkowej fazie działalności, gdyż środki w ten sposób bardzo często stanowią jedyne źródło rozwoju naszej działalności.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży zarówno spółek nowych jak i stażowych. Co ważne, nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, dzięki czemu ich nabycie gwarantuje szybki, ale i bezpieczny start.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł