• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaBiuro usług księgowych

Prawidłowe prowadzenie księgowości jest jedną z podstaw funkcjonowania firmy niezależnie od tego czy przedsiębiorca działa sam, zatrudnia kilka osób czy posiada duże przedsiębiorstwo. Podczas zakładania działalności, warto zastanowić się czy sprawy księgowe będziemy prowadzić samodzielnie, z pomocą księgowej czy biura rachunkowego. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest współpraca z firmą zewnętrzną. Dlaczego?

1. Oszczędzamy czas, ponieważ biuro usług księgowych wyręcza nas w prowadzeniu czasochłonnych rozliczeń księgowych, kadrowo-płacowych, a także reprezentuje przed urzędami na mocy ustanowionego pełnomocnictwa.
2. Otrzymujemy profesjonalną pomoc, ponieważ kadra zatrudniona przez biuro usług księgowych niejednokrotnie złożona jest z doświadczonych i kompetentnych księgowych, kadrowych i doradców podatkowych.
3. Zapewniamy bezpieczeństwo firmie, ponieważ profesjonalne biura rachunkowe posiadają Certyfikaty Ministra Finansów i obowiązkowe ubezpieczenie OC, które są niejako gwarancją prawidłowo wykonywanych rozliczeń.
4. Wybieramy tańsze rozwiązanie, ponieważ zatrudnienie księgowej wiąże się z wysokimi kosztami, ponieważ oprócz utrzymania stanowiska należy ponieść koszty związane z oprogramowaniem księgowym, fachowymi czasopismami czy szkoleniami w zakresie zmian w przepisach. W biurze usług księgowych płacimy za pakiet usług, który wybierzemy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł