Zmiana w ceidg podpis elektroniczny

Zmiana w CEIDG podpis elektroniczny jest niezbędną procedurą, jeżeli w działalności gospodarczej zaistniały jakiekolwiek zmiany. Wynika to z faktu, iż w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności wszelkie informacje powinny być prawidłowe i rzetelne, oraz nie wprowadzać w błąd.

CEIDG to ewidencja osób fizycznych, które posiadają własną działalność gospodarczą. Jest to bardzo ważny rejestr, gdyż dzięki niemu mamy dostęp do najważniejszych informacji o firmie, a tym samym możemy sprawdzić jej wiarygodność, czy ocenić wartość.

Jakie zmiany powinny zostać zgłoszone do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności:
– zmiana danych osobowych,
– zmiana nazwy jednoosobowej działalności gospodarczej,
– zmiana adresu do doręczeń,
– zmiana adresu zamieszkania,
– zmiana adresu wykonywania działalności,
– zmiana danych kontaktowych działalności,
– zmiana przedmiotu wykonywanej działalności (zmiana kodu PKD),
– zmiana daty rozpoczęcia działalności,
– zmiana daty przedstawiciela,
– zmiana daty wspólności majątkowej,
i inne.

Jak widać, niemal każda zmiana, która zadzieje się w jednoosobowej działalności gospodarczej powinna zostać zgłoszona do CEIDG w ciągu 7 dni od jej zaistnienia. Natomiast niewypełnienie tego obowiązku może skutkować różnymi karami.

Zmiana w CEIDG podpis elektroniczny

Zmiana danych w CEIDG może zostać zgłoszona przez Internet z pomocą podpisu elektronicznego. Wniosek składany internetowo musi opatrzony być kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub inną jego formą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, dla których istotne jest prawidłowe zarządzanie czasem, a tym samym swoją działalnością. Z e-podpisem można ominąć urzędowe kolejki, dojazdy, całą procedurę można przeprowadzić online, bez opuszczania biura. Kwalifikowany podpis elektroniczny daje wiele możliwości zarówno biznesowych, urzędowych, jak i prywatnych i obecnie może być wykorzystany w niemal każdej dziedzinie życia.

Wniosek ze zmianami do CEIDG

Nasza kancelaria oferuje spredaż podpisów elektronicznych. Swoją ofertę kierujemy do osób które chcą podpisać i wysłać do CEIDG wniosek ze zmianą danych. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyborze odpowiedniego pakietu podpisu elektronicznego.

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.
▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe