Zmiana umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Wielu przedsiębiorców prowadzących przedsiębiorstwo w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dochodzi po jakimś czasie do wniosku, że ich firma potrzebuje zmian. Nieważne czy są to zmiany w zarządzie, w składzie wspólników, w wysokości wnoszonych wkładów, ważne, że potrzebna jest tutaj zmiana umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Z czym wiąże się zmiana umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Obowiązkiem zarządu jest zgłoszenie tej decyzji do właściwego sądu rejestrowego. Zmiana umowy staje się skuteczna z chwilą wpisu do rejestru. Warto dopilnować wszelkich formalności związanych z tą procedurą, ponieważ pozwoli to w dużej mierze uchronić firmę od niepotrzebnych problemów. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie całego procesu w ręce specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwolą na szybkie i bezpieczne załatwienie sprawy.

Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak bardzo jesteśmy w stanie Ci pomóc! Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów! Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe