Zmiana adresu spółki z o.o.

Wizerunek firmy to jeden z bardzo istotnych czynników warunkujących sukces przedsiębiorstwa. Klienci o wiele chętniej korzystają z usług firmy, która już na pierwszy rzut oka wydaje się być profesjonalną. Aby uzyskać ten efekt konieczne jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół, na przykład lokalizację.

Jeżeli firma nie rozwija się prawidłowo warto zastanowić się czy posiadana przez nią lokalizacja jest atrakcyjna dla interesantów. Jeżeli tak jest, zmiana adresu spółki z o.o. może zażegnać ten problem. Warto skorzystać z możliwości jakie daje wirtualne biuro. Jest to rozwiązanie dzięki, któremu może zapewnić swojej firmie adres nawet w centrum miasta, tanim kasztom, co z pewnością doda jej prestiżu i zachęci potencjalnych klientów. Pamiętać należy jednak, że zmiana adresu spółki z o.o. wymaga złożenia odpowiedniego wniosku o zaktualizowanie danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nasza firma oferuje usługę e-biuro oraz jednocześnie pomoc w dokonywaniu zmian w KRS. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skontaktuj się z nami.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe