Zdalne rejestrowanie spółek

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybieraną formą prawną wśród osób chcących zarejestrować własny biznes. Ogromną zaletą tego rodzaju spółki jest to, że umowa nie musi zostać zawiązana w formie aktu notarialnego, ponieważ możliwe jest zdalne rejestrowanie spółek, które wykorzystuje dostępny w systemie wzorzec umowy spółki.

Zdalne założenie spółki jest praktycznym oraz szybkim sposobem na otworzenie własnego biznesu. Od kiedy można rejestrować spółki w ten sposób? Przedsiębiorcy mogą zakładać spółki przez Internet już od 2012 roku. Pozwala to znacznie ograniczyć formalności związane z rejestracją, ponieważ większość dokumentów jest automatycznie generowana oraz po zatwierdzeniu wysyłana do właściwych instytucji oraz urzędów.

Kapitał spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinien zostać pokryty w formie pieniężnej w terminie 7 dni od momentu wpisu do rejestru. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą formą założenia spółki to zapraszamy do współpracy z ekspertami naszej Kancelarii. Przeprowadzimy proces rejestracji w sposób bezpieczny, szybki oraz profesjonalny.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe