Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jedną z najpowszechniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka z o.o. Posiada ona osobowość prawną, a za jej zobowiązania sama ona jest odpowiedzialna, a nie jej wspólnicy. Jest to najczęstszy z powodów wybierania właśnie jej.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w dzisiejszych czasach nie jest takie proste. Aby tego dokonać należy przejść przez wiele niezbędnych procesów. Najpierw należy zawrzeć umowę spółki w formie aktu notarialnego, później zarejestrować ją w Krajowym Rejestrze Sądowym ( KRS ), składając równocześnie wiele niezbędnych dokumentów. To zazwyczaj sprawia niemały kłopot. Wniosków jest naprawdę dużo i żeby się w tym nie pogubić i niczego nie przeoczyć, trzeba naprawdę się skupić. Ale nie musisz robić tego sam. Możemy ci w tym pomóc. Z nimi założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością będzie naprawdę proste. A to z tego powodu, że my prawie wszystkim się zajmiemy. Od wypełniania wniosków, po składanie ich w urzędzie. Zrobimy to szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie, tak aby niczego nie pominąć.

Z całą pewnością przyda ci się czyjaś pomoc, przy zakładaniu spółki z o.o. Dlatego skontaktuj się z nami, w celu omówienia dalszej współpracy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar