Założenie spółki w 24h

Słyszałeś o możliwości jaką jest założenie spółki w 24h? Jakoś trudno Ci w to uwierzyć? To prawda! Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych sprawiła, że spółka z o.o. może zostać zarejestrowana przez Internet przy pomocy odpowiedniego systemu. Chcesz się przekonać o co w tym wszystkim chodzi? O co to całe zamieszanie?

Zastanawiasz się na czym polega założenie spółki w 24h? Postaram Ci się rozwiać wszelkie wątpliwości, abyś śmiało mógł skorzystać z tego sposobu. Posługiwanie się nowością na rynku spółek jaką jest założenie spółki w 24h wiąże się z koniecznością założenia własnego konta, co obliguje do posiadania podpisu elektronicznego. Jednym z etapów jest wprowadzenie do systemu wzorca umowy spółki oraz oczekiwanie na jej akceptację. Sporządzenie umowy online znacznie obniża koszty początkowe, ponieważ likwiduje poświadczenie notarialne. Za pomocą Internetu trzeba będzie także wypełnić odpowiednie wnioski do KRS. Jeżeli chodzi o wkłady wspólników, to będzie można wnieść je do 7 dni od dnia rejestracji spółki – tylko wkłady pieniężne. Wadą tego systemu jest obowiązek oddzielnego złożenia dokumentów do US, ZUS-u GUS-u oraz KRS.

Mam nadzieję, że zostały rozwiane już wszystkie Twoje wątpliwości na temat systemu s24. Jest to metoda dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy stawiają na oszczędność czasu. Jeżeli zależy Ci na szybkiej rejestracji firmy, ale masz ograniczone zaufanie co do internetowych sposobów, to skorzystaj z pomocy naszej Kancelarii, która oferuje Ci przeprowadzenie procesu rejestracji spółki z oo, spółki komandytowej oraz spółki z oo komandytowej. Zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe