Założenie spółki partnerskiej

Na założenie spółki partnerskiej zazwyczaj decydują się przedstawiciele wolnych zawodów, gdyż może być ona utworzona tylko i wyłącznie w celu ich wykonywania. Tak więc wspólnikami w spółce partnerskiej mogą zostać jedynie osoby uprawnione do wykonywania wolnych zawodów np. adwokat, lekarz, położna, radca prawny, notariusz, pielęgniarka czy też psycholog.

Aby otworzyć ten rodzaj działalności konieczne jest sporządzenie w formie pisemnej umowy spółki. Dodatkowo wymagane są wpisy do poszczególnych urzędów w tym między innymi do Krajowego Rejestru Sądowego. Założenie spółki partnerskiej nie należy do procesów prostych. Związane jest bowiem z obowiązkiem dopełniania olbrzymich formalności, odwiedzenia szeregu urzędów itd. Kluczową niedogodnością związaną z samodzielną rejestracją spółki jest spora ilość czasu, którą na dane procedury musimy poświęcić.

Celem naszej firmy jest zniwelowanie tych uciążliwości. Oferujemy państwu sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Zapewniamy rejestrację firmy w każdej formie. Skorzystanie z naszych usług pozwala na szybkie oraz całkowicie bezpieczne otworzenie własnego biznesu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe