Założenie spółki dla obcokrajowca

Założenie spółki dla obcokrajowca nie jest prostym zadaniem. Cały proces rejestracji wymaga ogromnego zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu. Do wypełnienia jest wiele różnorodnych dokumentów i wniosków, bez których nie założymy własnego przedsiębiorstwa.

Każdy obcokrajowiec jeśli chce założyć własną firmę musi liczyć się z tym, że nie będzie to łatwe. W Polsce jednak, cudzoziemiec może zakładać spółki na takiej samej zasadzie jak jego obywatele. Nie ma żadnych ograniczeń, ani utrudnień, które mogły by spowodować jakieś dodatkowe trudności.

Każdy kto potrzebuje pomocy przy tym procesie powinien się z nami skontaktować. Oferujemy założenie spółki dla obcokrajowca. Wypełniamy wszystkie dokumenty i załatwiamy potrzebne sprawy w urzędach. Dzięki nam każdy może szybko i bezproblemowo rozpocząć prowadzenie własnej działalności.

Jeśli nie radzisz sobie z rejestracją spółki z o.o. i chcesz byśmy zajęli się nią profesjonalnie, to skontaktuj się z nami, a my udzielimy ci wielu cennych informacji i pomożemy w szybkim rozpoczęciu działalności własnego przedsiębiorstwa.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar