Założenie sp. z o.o. w 2014

Wielu tych, którzy marzą o prowadzeniu własnej firmy nie decyduje się na rejestrację. Część z nich obawia się, że nie poradzi sobie z kwestiami formalnymi albo, że nie będzie w stanie pokryć kosztów prowadzenia swojej firmy. Jednak z roku na rok liczba nowo powstałych przedsiębiorstw rośnie, i tak jak do tej pory na założenie sp. z o.o. w 2014 roku zdecydowała się większa liczba przedsiębiorców niż było to w pierwszej połowie poprzedniego roku.

Trudno jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną tego zjawiska, być może zmiany jakie zapowiada Rząd w kwestii działalności gospodarczych? Niedawno obniżone zostały koszty kolejnych ogłoszeń w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, a Rząd przekonywał businessmanów, że to nie jedyne zmiany i udogodnienia, które mają zostać wprowadzone w najbliższym czasie. Być może niebawem koszty prowadzenia firmy znowu zostaną obniżone.

Jeżeli zdecydujesz się na założenie sp. z o.o. w 2014, to nasza firma chętnie pomoże Ci przebrnąć przez uciążliwy dla większości przedsiębiorców, proces rejestracji. Zajmiemy się również prowadzeniem księgowości i wykonamy dla Ciebie inne usługi.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe