Założenie sp. z o.o. przez internet

Wielu przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą zastanawia się, czy założenie sp. z o.o. przez internet jest dobrym rozwiązaniem. Jest to dość nowoczesny sposób otworzenia, ale czy właściwy? Z czym wiąże się system S24?

Założenie sp. z o.o. przez internet pozwala na skrócenie czasu, ponieważ pomija urzędowe kolejki, czy też oczekiwanie na decyzje urzędów. Kolejną zaletą założenia firmy za pośrednictwem Internetu jest brak wymogu zawarcia umowy w formie aktu notarialnego. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z tego sposobu założenia działalności gospodarczej, gdyż jest ona po prostu szybsza od tradycyjnej rejestracji. Warto postawić na Internet w kwestii zakładania firmy? Najlepiej postawić na specjalistów !

Zainteresowało Cię założenie sp. z o.o. przez internet? A może chcesz otworzyć działalność, ale nie do końca wiesz jak? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy. Wybierzemy najlepszy sposób zarejestrowania przez Ciebie firmy. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe