Zakup spółki przez pośredników

Gotowe spółki stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Coraz częściej można spotkać się z ogłoszeniami dotyczącymi oferty sprzedaży takich podmiotów bądź chęci ich zakupu. Zainteresowanie nimi spowodowane jest przede wszystkim tym, że pozwalają one uniknąć obowiązków jakie wiążą się z przeprowadzaniem procesu rejestracji. Pozwalają one zaoszczędzić czas ponieważ likwidują konieczność kompletowania dokumentacji, sporządzania wniosków i oczekiwania na ich rozpatrzenie i wydanie postanowienia przez sąd.

Najczęściej przedsiębiorcy decydują się na zakup spółki przez pośredników przede wszystkim dlatego, że jest to opcja dzięki której proces nabywania spółki ogranicza się dla nich w zasadzie do wykonania kilku podpisów. Pracownicy firm świadczących takie usługi zajmują się wszelkimi formalnościami, znajdują odpowiedni podmiot, sporządzają dokumentację i przeprowadzają całą transakcję.
Zakup spółki przez pośredników to bezpieczny i opłacalny sposób, pamiętać jednak należy o tym, żeby zawrzeć korzystną umowę z firmą, z którą podejmiemy współpracę.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe