Zakup istniejącej spółki z o.o.

Zakup istniejącej spółki z o.o. jest z pewnością świetnym pomysłem na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pozwala bowiem uniknąć zbędnych formalności i kolejek urzędowych. Nie powinien więc nas zaskoczyć fakt, ze coraz więcej osób zamiast zakładać przedsiębiorstwo od podstaw, wybiera takie rozwiązanie. Innym plusem, który też przyczynia się do zainteresowania przyszłych biznesmenów zakupem jest oszczędność czasu i możliwość podjęcia biznesu już w ciągu dwóch dni od daty transakcji.

Samodzielna rejestracja to wypełnianie wielu wniosków i oczekiwanie na decyzję około miesiąca- dlatego warto wybrać zakup istniejącej spółki z o.o. Dlaczego akurat ta forma? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pomaga bowiem zabezpieczyć majątek wspólników na wypadek niepowodzenia. Dodatkowe zalety to posiadanie osobowości prawnej, niski kapitał zakładowy- w porównaniu ze spółką akcyjną, możliwość zaangażowania znacznego kapitału.

Analizując wszystkie wyżej wymienione zalety łatwo dojść do wniosku, że oferta naszej firmy jest jak najbardziej opłacalna. Zachęcamy zatem do skorzystania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe