Zakup dwuletniej spółki z o.o.

Zakup dwuletniej spółki z o.o. otwiera przed osobami chcącymi założyć własną działalność gospodarczą wiele możliwości. Ważne jest, by już na samym starcie szukać sobie ułatwień, które pomogą szybciej osiągnąć sukces. Obawiasz się, że proces rejestracji spółki może przynieść Ci problemy? Mam odpowiedni sposób na pominięcie tego etapu.

Rozwiązaniem na szybkie, ale bezpieczne otworzenie działalności jest zakup dwuletniej spółki z o.o.. Jakie korzyści otrzymasz jeśli skorzystasz z tego rozwiązania? Pierwszą korzyścią jest zwiększenie szans na otrzymanie kredytu z banku na rozwój działalności. Kredytodawca ma większe zaufanie do tego przedsiębiorcy., którego firma dłużej działa na rynku, czyli została wcześniej zarejestrowana. Drugą korzyścią są większe szanse na otrzymanie dotacji, gdyż większość z nich skierowana jest to przedsiębiorstw posiadających odpowiedni staż na rynku. Trzecią korzyścią jest możliwość brania udziału w przetargach.

Przekonałeś się, że zakup dwuletniej spółki z o.o. jest dobrą opcją na założenie działalności? Zadzwoń do nas i zapoznaj się z naszą ofertą.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe