Zakładanie spółki z o.o. przez internet

Zakładanie spółki z o.o. przez internet – czy warto zdecydować się na elektroniczną rejestrację spółki? Jakie spółki można założyć online?

Zakładanie spółki z o.o. przez internet – czy warto?

Zakładanie spółki z oo przez Internet jest najszybszą metodą na rozpoczęcie prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Maksymalny czas na elektroniczne założenie spółki to 24 godziny. W tym czasie każdy wspólnik musi założyć konto w specjalnym systemie oraz prawidłowo wypełnić formularz. Kolejną czynnością jest złożenie elektronicznych podpisów przez wszystkich wspólników na umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ta czynność sprawia, że umowa spółki jest zatwierdzona. Dzięki temu można zaoszczędzić na taksie notarialnej od umowy. Jest to wyjątek od zasady, że umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinna być zawarta w formie aktu notarialnego. Kapitał zakładowy tak jak w przypadku tradycyjnej rejestracji musi wynosić minimalnie 5 tysięcy złotych. Kapitał ten musi być wniesiony w formie pieniężnej, później natomiast można dokonywać wkładów w formie niepieniężnej. Zakładanie spółki z oo przez Internet jest procesem bardzo szybkim i komfortowym, ponieważ nie może trwać więcej niż 24 godziny – stąd właśnie wzięła się nazwa S24.

Zakładanie spółki z o.o. online z pomocą specjalistów

Nasza Kancelaria od lat pomaga przedsiębiorcom w bezpiecznej rejestracji firmy w Polsce. Swoje usługi świadczymy zarówno dla klientów z Polski jak również obcokrajowców.
Przeprowadzamy procedurę rejestracji spółki od A do Z – procedura szybka, bezpieczna i kompleksowa.

Zapraszamy do współpracy.
Oferty w formie PDF:
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.
▸▸▸Rejestracja prostej spółki akcyjnej

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe