Zakładanie spółki z o.o. przez Internet pomoc

Większość przedsiębiorców doskonale zdaje już sobie sprawę z tego, ze nie warto zakładać firmy w tradycyjny sposób. Jest to rozwiązanie czasochłonne i bardzo skomplikowane, ponieważ wymaga sporządzenia umowy w formie aktu notarialnego, wypełnienia i złożenia kilku formularzy i wniosków.

Przebieg elektronicznej rejestracji spółki z o.o.

Zakładanie firmy przez Internet wymaga założenia konta w systemie eKRS, uzupełnienia elektronicznego wniosku wcześniej przygotowanymi danymi, wygenerowania dokumentów i złożenia na nich e-podpisu, uiszczenia obowiązkowych opłat oraz złożenia dokumentów rejestracyjnych spółki w sądzie rejestrowym.

Zakładanie spółki z o.o. przez Internet pomoc

W przypadku wątpliwości co do jakiegokolwiek etapu procedury warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy, której konsultanci na spotkaniu lub telefonicznie, pomogą przebrnąć przez wszystkie kroki niezbędne do przeprowadzenia procedury. Wyjaśnią oni również wszystkie zawiłe i niejasne kwestie oraz poinstruują, tłumacząc gdzie należy przycisnąć oraz jakie dane należy wpisać, aby poprawnie zarejestrować spółkę.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe