Zakładanie spółki przez Internet

Rejestracja nowej spółki może odbyć się w sposób tradycyjny lub elektronicznie. Zakładanie spółki przez internet to znacznie szybszy i niosący za sobą niższe koszty sposób. Nie wymaga on obecności notariusza, a więc wspólnicy nie ponoszą kosztów notarialnych tzw. taksy notarialnej. Umowa spółki sporządzana jest w systemie według wzorca umowy.

Zakładanie spółki przez internet przebiega znacznie szybciej niż tradycyjna rejestracja, gdyż całą procedurę można przeprowadzić nawet w ciągu 24 godzin. Kapitał zakładowy na założenie spółki musi być wniesiony gotówką. Dzięki tej formie można założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę jawną oraz spółkę komandytową.

Jeśli posiadacie Państwo jakieś pytania związane z tą forma założenia firmy zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na zadane pytania. Zapewniamy, zakładanie spółki przez internet przynosi same korzyści dla nowego przedsiębiorcy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług, które oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar