Zakładanie spółki dla obcokrajowca

Osoby z zagranicy decydujące się na założenie działalności gospodarczej w Polsce w większości przypadków decydują się na skorzystanie z usług specjalistów, którzy oferują przeprowadzenie procesu rejestracyjnego.

Tym sposobem potencjalni przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas związany z koniecznością dopełnienia wszelkich formalności. Samodzielna rejestracja wiąże się z szeregiem niedogodności, spośród których największą może okazać się bariera językowa. Językiem urzędowym na terenie Polski jest język polski, a więc to w nim musi zostać sporządzona cała dokumentacja dotycząca spółki.

Nasza firma oferuje zakładanie spółki dla obcokrajowca. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, uzupełniamy należyte wnioski i składamy je do odpowiednich urzędów. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo gwarancję pewności, że cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółów dotyczących naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe