Zakładanie spółek w Szczecinie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to najbardziej popularna forma prawna działalności gospodarczych w Polsce. Przedsiębiorcy z chęcią otwierają nowe firmy, właśnie decydując się na taką formę.

Proces rejestracji niestety nie należy do najłatwiejszych. Jest bardzo skomplikowany i czasochłonny. Wiele osób, rezygnuje widząc stos dokumentów. Część biurokratyczna także potrafi przysporzyć wiele kłopotów, przez co trzeba wszystko zaczynać od początku. Doskonałym rozwiązaniem może okazać, się pomoc specjalisty. Wiele firm oferuje także usługę sprzedaży gotowych spółek. Nie wymaga to tak wielkiego nakładu czasu, ponieważ już po jednym spotkaniu, jest się szczęśliwym posiadaczem własnego przedsiębiorstwa.
Jeżeli jesteś osobą zamieszkującą Szczecin i pragniesz dokonać rejestracji własnej spółki, nic trudniejszego. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły usługi jaką jest zakładanie spółek w Szczecinie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju. Możemy kontaktować się zdalnie przy pomocy telefonu, bądź internetu. Serdecznie zapaszmy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar