Zakładanie spółek w Polsce dla cudzoziemca

Rozwój gospodarczy, który przeżywa Polska od kilku lat sprawia, że coraz większa ilość osób z zagranicy decyduje się w naszym kraju poprowadzić własną firmę. W tym celu zazwyczaj zobowiązani są do założenia spółki. Zakładanie spółek w Polsce dla cudzoziemca może okazać się jednak niezmiernie problematyczne toteż wielu z nich decyduje się kupić gotowy podmiot gospodarczy.

Gotowa spółka to jednostka w pełni przygotowana aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON,a także opcjonalnie numerem VAT. Ponadto wyposażona jest również w kapitał zakładowy oraz umowę, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Co ważne w przypadku obcokrajowca, który nie włada w sposób płynny językiem polskim niezbędna jest podczas dopełnienia tej formalności obecność tłumacza przysięgłego.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek dla cudzoziemców. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar