Zakładanie spółek w Kielcach

Osoby, które zainteresowane są założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Kielcach mogą dokonać rejestracji spółki w sposób tradycyjny lub uproszczony – przez internet.

Tradycyjna rejestracja spółek może okazać się dla Państwa uciążliwa. Trwa ona nawet kilka tygodni. Umowa spółki musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego przez notariusza, co wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów.

Założenie spółki zdalnie możliwe jest już od kilku lat na udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości platformie teleinformatycznej. Trwa znacznie krócej niż tradycyjna rejestracja, ponieważ już w 24 godziny po przesłaniu wniosku do sądu rejonowego spółka jest w pełni założona. Zakładając firmę w ten sposób oszczędzają Państwo czas, ale także pieniądze. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty generowane są w systemie dzięki dostępnym tam wzorom.

Zakładanie spółek w Kielcach może stać się jeszcze prostsze dzięki pomocy naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe