Zakładanie spółek Szczecin

Najpopularniejszą w całej Polsce formą prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada ona wiele zalet, dlatego przedsiębiorcy często dokonują wyboru właśnie tej jednostki gospodarczej. Zakładanie spółek szczecin możliwe jest na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest tradycyjne złożenie wniosku z obecnością notariusza. Obecnie jednak ta metoda zanika i coraz więcej osób wypełnia wszelkie formalności za pomocą portalu internetowego.

Sposób ten pozwala na szybkie założenie przedsiębiorstwa. Zarejestrowanie spółki trwa maksymalnie 24 godziny od przesłania wniosku do wybranego sądu rejestrowego.

Rejestrując spółkę przez Internet nie musisz martwić się sporządzeniem dokumentów i kosztami związanymi z notariuszem, który jest obowiązkiem przy tracyjnej rejestracji. Zakładanie spółki przez sieć odbywa się bez pełnomocnika, a wszystkie wnioski znajdują się na portalu. Naszym obowiązkiem jest tylko wypełnienie ich i wysłanie.

Współcześnie popularne stało się również proszenie o pomoc biura rachunkowe lub księgowe, które załatwią za nas wszystkie formalności.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe