Zakładanie firmy przez Internet

Zakładanie firmy przez Internet bez wątpienia posiada wiele zalet. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i ograniczyć formalności. Dzięki systemowi s24 możemy zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzią zaledwie w 24 godziny, co w porównaniu z tradycyjną metodą stanowi znaczne przyspieszenie. Chcąc skorzystać z tego rozwiązania musimy tylko zarejestrować się w specjalnie stworzonym do tego celu serwisie, a następnie wypełnić stosowny wniosek. Do stworzenia umowy wykorzystuje się wzorzec, przez co procedura jest o wiele prostsza.

Jak widać jest to znaczne ułatwienie, jednak z jakiegoś powodu nie wszyscy przedsiębiorcy decydują się na zakładanie firmy przez Internet, stąd wniosek że musi ono posiadać jakieś wady.
Umowę, oraz wniosek należy opatrzyć elektronicznym podpisem, którego wielu biznesmenów nie posiada. Kolejnym minusem jest brak możliwości zapisania wniosku nim zostanie uiszczona opłata i nim podpiszą go wszyscy wspólnicy, przez co każdy błąd techniczny, przypadkowe wylogowanie czy utracenie łączności z siecią powoduje, że cała procedura musi zostać wykonana po raz kolejny. Dodatkowo również, każda niezgodność związana na przykład z wpisaniem lub nie wpisaniem spacji podczas uzupełniania danych powoduje w przyszłości problemy z zalogowaniem.

Zakładanie firmy przez Internet to nie jedyny sposób na szybkie rozpoczęcie działalności. Dla wszystkich tych, którzy są sceptycznie nastawieni do rejestracji online, a którym zależy na czasie oferujemy możliwość zakupu gotowych spółek i podjęcia działań w ciągu 1-2 dni.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe