Wyprowadzanie zaległości

Posiadając własną działalność gospodarczą przedsiębiorcy muszą pamiętać o księgowości firmy. Niebezpieczną rzeczą jest pojawienie się zaległości księgowych. W tej sytuacji należy jak najszybciej interweniować i nie dopuścić do ich narastania, gdyż to może prowadzić do powstania zaległości podatkowych. W rzeczywistości mogą występować również zobowiązania wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy też pracowników.

W ofercie naszego biura znajduje się wyprowadzenie zaległości księgowych. Jeśli Państwa księgowa nie wywiązała się należycie z powierzonych jej obowiązków, jesteśmy w stanie naprawić jej błędy.

Zaległości należy jak najszybciej usunąć. Pomożemy Państwu z tym problemem. Proponujemy stworzenie harmonogramu działań. Zaksięgujemy zaległe faktury oraz w imieniu Państwa złożymy deklaracje podatkowe lub ich korekty. Oferujemy pomoc także w rozmowach z pracownikami.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiedzą szczegółowo na każde pytanie. Dzięki naszemu doświadczeniu, w szybki sposób pomożemy pozbyć się zaległości.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe