• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Wirtualne Biuro - Warszawa


Oferujemy wirtualne biuro zlokalizowane w Warszawie.

Coworking

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenie biurowe, z których możecie Państwo korzystać według własnych potrzeb. Oferujemy wynajem wyposażonych i komfortowych stanowisk pracy. Tylko od Państwa zależy, czy będzie to kilkanaście godzin w tygodniu, czy może kilka dni w miesiącu. W naszej firmie płacą Państwo wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.

Adres dla firmy

Dajemy Państwu możliwość zarejestrowania własnej działalności pod jednym z proponowanych przez nas adresów. Oferujemy atrakcyjny adres w centrum Warszawy. Mogą Państwo umieszczać go na wszelkich materiałach firmowych oraz w kontaktach z urzędami i partnerami biznesowymi. Adres naszego wirtualnego biura jest pełnoprawnym adresem Państwa firmy.

Sala konferencyjno-szkoleniowe

Oferujemy wynajem sali konferencyjnej z pełnym dostępem do urządzeń multimedialnych oraz szybkim internetem. Swoim klientom stwarzamy warunki do przeprowadzania szkoleń dla pracowników i spotkań z kontrahentami obsługiwanych przez pracowników naszego wirtualnego biura, w dogodnej lokalizacji.

Obsługa sekretariatu

Odbieramy całą korespondencję adresowaną do Państwa firmy, w tym listy polecone, paczki i przekazy pieniężne. W dniu odbioru korespondencji są Państwo o niej informowani wiadomością sms lub mailem. Na życzenie klienta skanujemy odebraną korespondencję i wysyłamy ją na wskazany adres e-mail. Oferujemy także obsługę dedykowanego numeru telefonu i faxu.

Szczegóły dotyczące oferty i wyceny przedstawią Państwu nasi konsultanci.


TYLKO TERAZ! Oferujemy miesiąc prowadzenia księgowości ZA DARMO dla klientów, którzy zarejestrują spółkę z naszą Kancelarią.
*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie


Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.