Usługi księgowe dla spółki handlowej

Firmy zajmujące się sprzedażą towarów handlowych muszą stosować się do odpowiednich zasad związanych z prowadzeniem księgowości. Obowiązkiem kierowników jest sporządzenie właściwej dokumentacji związanej z polityką rachunkowości oraz dopasowanie jej do rozmiaru, rodzaju oraz specyfiki działalności.

Każda jednostka powinna opracować we własnym zakresie zakładowy plan kont uwzględniając przepisy Ustawy o Rachunkowości.

Warto pamiętać o tym, że w sprawach nieuregulowanych przepisami tej ustawy jednostki mogą stosować krajowe standardy rachunkowości lub też Międzynarodowe Standardy Rachunkowości – w razie braku odpowiedniego standardu krajowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak często księgowość staje się problemem dla właścicieli firm. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę, która pomoże bezpiecznie wywiązywać się z obowiązków księgowych oraz podatkowych.

Oferujemy prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującym prawem. Celem naszej Kancelarii jest pomoc właścicielom firm handlowych, aby mogli oni skoncentrować swoją uwagę na rozwoju działalności.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe