Usługa dotycząca zakładania spółek komandytowych

Przedsiębiorcy w naszym kraju, pragnący rozpocząć prowadzenia własne firmy mają do wyboru szeroką gamę form działalności gospodarczych. Każdy z nich mając gotowy pomysł na własny biznes spośród oferty przewidzianej w Kodeksie Spółek Handlowych, może wybrać tę formę, która najlepiej spełni jego oczekiwania i okaże się optymalna w jego przypadku.

W ostatnim czasie coraz większa uwaga przedsiębiorców skupia się na spółkach komandytowych. Usługa dotycząca zakładania spółek komandytowych zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Główną przyczyną tego zjawiska jest ogrom zalet przemawiający za tą formą działalnością gospodarczą takich jak na przykład jednokrotne opodatkowanie zysków czy ograniczenie odpowiedzialności osobistej osób fizycznych poprzez możliwość uczynniania spółki akcyjnej czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością komandytariuszem.

Usługa dotycząca zakładania spółek komandytowych to jedna z usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe. Nasi pracownicy przeprowadzają proces rejestracji szybki i niemalże bez udziału przedsiębiorcy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe