Szybkie zakładanie spółek z o.o.

Jeżeli interesuje Cię szybkie zakładanie spółek z o.o., z pewnością powinieneś poświęcić kilka najbliższych minut na przeczytanie mojego artykułu oraz zwiększanie swojej wiedzy na ten temat.

Sposobów na rozpoczynanie swojej działalności gospodarczej nie jest wiele, wymienić można w zasadzie dwa. Pierwszy z nich, bardziej popularny wiąże się z koniecznością wypełniania wniosków i dostarczania ich kolejno do takich instytucji jak KRS czy Urząd Skarbowy. Coraz częściej odchodzi się od tej metody, ponieważ jest ona skomplikowana i czasochłonna. Druga opcja powstała stosunkowo niedawno, a ponieważ jest to sposób na szybkie zakładanie spółek z o.o. zyskuje coraz większe grono sympatyków. Mowa w tym momencie o „Systemie s24”, czyli rejestracji online. Jest ona niezwykle prosta i można jej dokonać samodzielnie, nie wychodząc z domu. Sprowadza się w zasadzie do dwóch kroków: wypełnienia odpowiedniego formularza udostępnianego przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz wpłacenie kapitału zakładowego. Daje ona możliwość rozpoczęcia działalności już po upływie doby.

Nie ma szybszego a jednocześnie prostszego sposobu na własną firmę. Wystarczy kilka kliknięć myszką aby zarejestrować spółkę.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe