Sprzedaż używanych spółek z o.o.

Czyżby Twoja spółka przestała przynosić Ci satysfakcję z prowadzenia? Może po prostu Ci się znudziła, a Ty chciałbyś jednak w życiu zajmować się czymś innym. Podejrzewamy, że nie chcesz jeszcze raz przechodzić przez cały proces rejestracji i rozkręcania spółki na rynku. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie prowadzona przez nas sprzedaż używanych spółek z o.o.

„Używane”, ponieważ w przeszłości prowadziły działalność pod okiem innych przedsiębiorców. Takie spółki w niczym nie są gorsze od spółek świeżo zakładanych, a wręcz przeciwnie. Spółki, które Ci proponujemy pochodzą od Klientów, którzy zdecydowali się na sprzedaż swojej spółki, a więc w skrócie można ująć, że nasza firma będzie pośrednikiem pomiędzy Tobą (kupującym), a sprzedającym. A co z Twoją „starą” spółką? W tym problemie także Ci pomożemy. Możesz ją sprzedać, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego kupca.

Od wielu lat działamy po to, aby przedsiębiorcy mogli sprawniej i pewniej funkcjonować na polskim rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele kruczków prawnych i trudności może spotkać osoby podejmujące różnego rodzaju transakcje gospodarcze i w związku z tym robimy wszystko, aby pomóc swoim Klientom. Tak więc, jeżeli sprzedaż używanych spółek z o.o., to tylko z naszą firmą!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe