Sprzedaż spółki z o.o. w Warszawie

Pragnąc szybko i efektywnie rozpocząć swoją aktywność na rynku, warto zdecydować się na usługę jaką jest sprzedaż spółki z o.o. w Warszawie.

Zakup takiej jednostki pozwala nabyć podmiot w pełni przygotowany do tego, by natychmiast rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Oznacza to, że przeszedł cały proces rejestracyjny, a więc jest wyposażony w numery NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Dodatkowo gotowa spółka dysponuje też kapitałem zakładowym i odpowiednio sporządzoną umową, której podpisanie jest jedynym formalnym obowiązkiem przyszłego właściciela.

Rejestracja spółki w Warszawie podnosi jej prestiż. To z kolei wpływa na jej wiarygodność. Spółki ze stolicy są o wiele chętniej wybierane przez potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Zaufanie to odbija się też na szansach na zdobycie inwestorów, co może okazać się kluczowe dla rozwoju firmy.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowanych na terenie Warszawy. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar