Sprzedaż spółki z obrotami

Sprzedaż spółki z obrotami może odbywać się za pośrednictwem firmy bądź we własnym zakresie. Decydując się na to drugie rozwiązanie przygotowani musimy być na ewentualne niepowodzenie. Ale ja powiedział Adam Mickiewicz: „Człowiek własną pracą i wysileniem do wszystkiego dojść może”, więc nie należy się zniechęcać niepowodzeniami, jakie mogą wyniknąć w czasie prowadzenia procesu sprzedaży działalności.

Jeżeli zdecydowałeś, że nie chcesz już zajmować się prowadzeniem działalności gospodarczej i zastanawiasz się nad rozwiązaniem, aby to zakończyć, skontaktuj się z nami. Osobiście nie zajmujemy się skupem spółek, jednakże pośredniczymy w sprzedaży między nabywającym a sprzedającym przy zbyciu udziałów spółki. W ramach współpracy przygotowujemy w imieniu klienta umowę oraz zajmujemy się przede wszystkim nadzorem całego procesu. W razie potrzeby umawiamy także notariusza.

Z nami Twoja sprzedaż spółki z obrotami będzie szybsza. Jeżeli dotyczy Cię ta sprawa, to już dzisiaj możesz skontaktować się z naszym konsultantem i rozpoczniemy współpracę.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe