Sprzedaż spółki dolnośląskie

“Sprzedaż spółki dolnośląskie” to oferta skierowana do osób, które chciałyby założyć własną działalność gospodarczą w szybkim czasie.

Najszybszą samodzielna metodą na założenie podmiotu gospodarczego jest rejestracja go przez Internet. Rejestracja takiego podmiotu zajmuje kilka minut, a informacja zwrotna powinna zostać przekazana maksymalnie do 24 godzin.

Innym sposobem, który jest znacznie szybszy to zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Najlepiej wybrać jednostkę gospodarczą z czystą historią, dzięki czemu mamy pewność, że nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej i nie posiada długów. Wiele firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych posiada w swojej ofercie spółki nowe i stażowe. Jedyną różnicą między nimi jest fakt, że stażowe istnieją na rynku od jakiegoś czasu, a nowe dopiero powstały.

Jednostki gospodarcze, które oferuje nasza firma posiadają wszelkie numery NIP, REGON, KRS oraz opcjonalnie VAT. Mają czystą historię gospodarczą, a wybierając spółkę stażową z łatwością będą mogli Państwo starać się o dotację np. unijną.

Zapraszamy do kontaktu!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe