Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to usługa, o którą wiele firm w ostatnim czasie rozszerzyło swoją ofertę. Nie powinno to budzić zdziwienia, przede wszystkim dlatego, że jest to dosyć dochodowy interes, głównie ze względu na ogromny popyt jakim w ostatnim czasie cieszy się ten „towar”.

Nie każdy jednak może podjąć się prowadzenia takiej działalności. Ze względu na to, że proces rejestracji firmy, którą następnie chce się sprzedać wymaga gruntownej wiedzy z dziedziny księgowości, znajomości przepisów prawnych oraz odpowiedniego doświadczenia w tej dziedzinie. Wszystko po to aby nie tracić czasu na poprawę wniosków o wpis do KRS czy donoszenie dokumentów które przeoczono. Specjaliści muszą przeprowadzić rejestrację sprawnie i szybko, w taki sposób aby w przyszłości nie przynosiła ona żadnych problemów wynikających z nieodpowiedniego przeprowadzenia procesu zakładania firmy. Muszą oni również wiedzieć jak znaleźć potencjalnego nabywcę, jak skutecznie zachęcić go do zakupu i jak przeprowadzić transakcję, co nie jest prostym zadaniem.

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to zadanie, którego najczęściej podejmują się doradcy księgowi z wieloletnią praktyką zawodową. Cieszą się oni zaufaniem klientów, którzy chętnie powierzają im te kwestię.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe