Sprzedaż rocznej spółki z o.o.

Spółka z o.o. to spółka kapitałowa, która posiada osobowość prawną. Jej główną zaletą, jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Nie biorą oni odpowiedzialności za zobowiązania spółki. W ten sposób ich majątek jest zabezpieczony. Z tego względu zakładanie spółki z o.o. jest bardzo korzystne. Ale jeszcze bardziej korzystne jest jej kupno. Omija nas wtedy cały żmudny proces rejestracji spółki, nie musimy długo czekać i od razu możemy firmę otwierać.

Dzięki nam możesz szybko stać się posiadaczem spółki z o.o., a to wszystko dzięki naszej ofercie – „sprzedaż rocznej spółki z o.o.”. Przeznaczona jest ona dla każdego, kto pragnie założyć własne przedsiębiorstwo. Może on bowiem dzięki nam stać się właścicielem rocznej spółki z o.o.. A jest to spółka, która została założona rok temu. Posiada numery REGON, NIP i KRS. Pomimo to, że na rynku już istnieje, to dotychczas nie prowadziła jeszcze żadnej działalności i nie ma żadnych zadłużeń. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty „sprzedaż rocznej spółki z o.o.”, to będziesz mógł od razu po zakupie rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę dużo czasu i zaczniesz szybko zarabiać.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? – Skontaktuj się z nami!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe