Sprzedaż gotowych spółek

Coraz mniej osób decydujących się na założenie firmy postanawia w tym celu samodzielnie zarejestrować spółkę. Tradycyjna ewidencja spółek w Polsce wiążę się bowiem z szeregiem niedogodności takich, jak konieczność uzupełnienia licznych wniosków i formularzy oraz złożenia ich do wymaganych instytucji, a wraz z tym poświęceniem temu zabiegowi ogromnej ilości czasu.

Większość potencjalnych przedsiębiorców postanawia zatem kupić gotową spółkę. Dzięki temu już w zaledwie jedną dobę mogą rozpocząć prowadzenie działalności na rynku, a ich obowiązki ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Po dopełnieniu tej formalności otrzymują czystą spółkę wyposażoną w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. W swojej ofercie posiadamy zarówno spółki nowe, jak i stażowe. Co ważne, żadna z naszych jednostek nie prowadziła wcześniej pod sobą działalności w związku z czym ich zakup jest w pełni bezpieczny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe