Sprzedaż gotowych spółek Warszawa

„Sprzedaż gotowych spółek Warszawa” to ogłoszenie, które w ostatnim czasie może poszczycić się bardzo dużą popularnością wśród osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Jest to zapewne spowodowane tym, iż cała procedura rejestracyjna spółki uchodzi za bardzo czasochłonną, skomplikowaną, a przede wszystkim wymagającą stałego aktualizowania wiedzy na temat zmieniających się przepisów prawa.

Gotowe spółki, które nasza firma posiada w swojej ofercie są w pełni przygotowane do rozpoczęcia działalności. Mowa tutaj o numerach takich, jak np. REGON, NIP, KRS. Dodatkowo na życzenie Klienta przedstawiamy notarialne poświadczenie tego, iż sprzedawane przez nas spółki są wolne od wszelkiego rodzaju zadłużeń. Spółki te są gotowe do podjęcia działalności z dnia na dzień, co sprawia, iż rozwiązanie to przeznaczone jest dla osób mających plan na biznes i chcących jak najszybciej rozpocząć działalność.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą odpowiedzi na każde z nich. Oferujemy najniższe ceny na rynku oraz najwyższą jakość świadczonych usług, Zapraszamy!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe