Sprzedaż firmy Poznań

Chciałbyś prowadzić własną działalność gospodarczą, posiadać swoje własne przedsiębiorstwo, osiągać wyższe dochody, decydować o najważniejszych kwestiach, stać się niezależnym i samodzielnym, posiadać elastyczne godziny pracy? Osiągnięcie wszystkich tych zalet jest możliwe właśnie dzięki prowadzeniu swojego biznesu. A dzięki naszej Kancelarii możesz rozpocząć jego realizację już w ciągu dwóch dni. Co trzeba zrobić? Skorzystać z oferty, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o przyszłych przedsiębiorcach. Mianowicie jest nią „sprzedaż firmy Poznań”. Co konkretnie mam na myśli pisząc „firma”? Chodzi o najchętniej wybieraną formę działalności gospodarczej, czyli o spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Propozycje, jakie mam dla Ciebie w tej kwestii, to:

→ zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego, który nasza Kancelaria zarejestrowała już w KRS, posiadającego numery NIP, REGON oraz czystą historię,

→ zakup istniejącej spółki czyli spółki ze stażem,

→ pośrednictwo w zakupie- pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej spółki.

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z opcji „sprzedaż firmy Poznań” i ciesz się fachową pomocą udzieloną przez naszych ekspertów.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe