Sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012

Chcesz posiadać własny biznes? Zastanawiasz się nad założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Nie czekaj zgłoś się do nas. Przygotowaliśmy dla ciebie specjalne oferty, dzięki którym będziesz mógł w bardzo krótkim czasie otrzymać własną spółkę z o.o.

Spółka z o.o., to bardzo dobry wybór. Łatwiej ją jednak kupić niż założyć, dlatego prowadzimy sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012 roku. Nasze spółki zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają własne numery REGON oraz NIP. Pomimo tego, że zostały założone w 2012 roku, do tej pory nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Z tego względu są czyste. Nie mają żadnych zadłużeń ani zobowiązań. To wszystko wpływa dodatkowo na zdolności kredytowe. Bank bez większych problemów udziela pożyczek niezadłużonym, posiadającym staż spółkom.

Sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012 roku trwa bardzo krótko. Nie musisz długo czekać na to, by zacząć prowadzenie własnej firmy. Rozpocząć możesz już po dwóch dniach od załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki temu oszczędzasz czas i szybciej zaczynasz zarabiać.

Jeśli chcesz w krótkim czasie stać się właścicielem spółki z o.o., to skontaktuj się z nami. Nasz konsultant zapozna cię z wszystkimi szczegółami naszej oferty, a my sprawimy, że start we własny biznes będzie szybki i przyjemny.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe