Sprzedam spółki z długami

„Sprzedam spółki z długami” – wiele jest takich ogłoszeń w internecie. Jedni wpisując takie hasło chcą spółkę sprzedać, inni chcą kupić.

Sprzedaż spółki, która posiada długi to nie łatwe zadanie, ze względu na ograniczone zainteresowanie tymi podmiotami gospodarczymi. Jest to również działanie, które klasyfikowane jest jako niezgodne z prawem, naruszające prawo upadłościowe ponieważ jedynym legalnym rozwiązaniem dla zadłużonego przedsiębiorcy jest ogłoszenie upadłości spółki. Ponadto sprzedaży udziałów zadłużonej spółki towarzyszy przenoszenie własności wartościowego majątku spółki na osoby trzecie, co również jest niezgodne z prawem.

Sprzedaż spółki nie jest równoznaczna z uwolnieniem się od długów. Spółka zarwano przed, jak i po sprzedaży udziałów nadal posiada długi, a wierzyciele nadal mogą domagać się wywiązania się z zaciągniętych zobowiązań.

Chętnym do nabycie zadłużonej spółki stanowczo odradzamy to posunięcie i oferujemy w pełni bezpieczne rozwiązanie jakim jest zakup spółki z czystą historią gospodarczą. Jeśli posiadają Państwo zadłużone spółki oferujemy swoją pomoc. Pomożemy Państwu uporać się ze wszystkimi formalnościami oraz przygotować wniosek o ogłoszenie upadłości czy likwidacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe