Sprzedam spółki z 2 miesięcznym stażem

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jak zapewne Państwo wiedzą, cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Są jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej. “Sprzedam spółki z 2 miesięcznym stażem” to ogłoszenie, z którym można spotkać się na wielu portalach internetowych.

Najczęściej na sprzedaż wystawione są czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki te nigdy nie prowadziły działalności, nie posiadają żadnych zadłużeń ani historii gospodarczej.

Spółki oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a często też VAT i VAT UE. Zakup spółki pozwoli Państwu na szybkie rozpoczęcie prowadzenia biznesu. Cały proces kupna oraz formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni. Staż, który posiada spółka jest dobrze postrzegany przez przyszłych kontrahentów oraz instytucje finansowe. Dzięki niemu spółka posiada większą zdolność kredytową i może starać się o kredyt na rozwój działalności gospodarczej.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe